fbpx

Ваш код клієнта: 737879

Кабинет дилера

Категорії

Забезпечення якості металочерепиці заводом «Сталекс»

Коли заходить мова про металочерепицю, то, як правило, порушуються питання про важливість товщини сталі, про те який шар поліестеру зверху, про те що сталь вироблена в Європі краще ніж в Китаї і зовсім не береться до уваги те, що дійсно важливо, а саме хто є виробником металочерепиці.

2016-07-08 135507Виробником металочерепиці є підприємство, яке виконало профілювання тонколистової рулонної сталі. Саме від того, як організований виробничий процес на такому підприємстві, багато в чому залежить, наскільки якісну покрівлю отримає кінцевий споживач.

Тут важливо все: яке була і як зберігалося сировина, як вона подавалась на прокатний стан, якого виробництва був сам верстат і коли він проходив технічне обслуговування останній раз, що відбувалося з готовою продукцією на складі, як проходить навантаження.

foto3

Все що, відбувається в процесі виробництва, має великий вплив на цілісність полімерного покриття і геометрію листа. Якщо один з цих показників порушений, то це може привести до погіршення споживчих властивостей і, як варіант, зменшення терміну експлуатації покрівлі.

Процес виробництва на заводі «Сталекс» починається з закупівлі сировини безпосередньо у заводів-виробників рулонної пофарбованої сталі.

2016-07-08 135528Карта постачальників компанії «Сталекс»

Решта гравців ринку, як правило, вдаються до послуг металотрейдерів. Відповідно, саме це формує різницю в цінах на початковому етапі і далі, на всіх наступних етапах, не великі виробники повинні придумати, як заощадити. Більш того, з'явилося досить багато підприємців, які поставивши прокатний стан в гаражі, гордо називають себе виробниками. Вони готові на різні хитрощі, аби вийти на ціну дешевше, ніж якісна заводська продукція при цьому повністю ігноруючи всі вимоги до виробничого процесу.

Наступним етапом виробництва є транспортування і зберігання сталевих рулонів. Це регламентовано ГОСТ Р 52246-2004, а також доповнюють інструкціями. У них сказано, що сталь листова товщиною до 4 мм, покрівельна сталь, листова хвиляста сталь повинні зберігатися в неопалюваному, але сухому приміщенні (фото 1). 

foto1Фотографія 1. Склад сировини рулонної сталі ГК «Сталекс»

Також допускається зберігання сталевих рулонів на забетонованих або заасфальтованих майданчиках з організованим водовідведенням. Відкриті майданчики повинні мати ухил 2-30о, як показано на (фото 2)

foto2Фотографія 2. Зберігання сталевих рулонів під відкритим небом з організованим водовідведенням

Зовсім не допустимим є зберігання рулонів, яке не відповідає вимогам ГОСТ (фото 3), що найчастіше роблять дрібні профіліровщики. Таке зберігання призведе до погіршення експлуатаційних властивостей продукції, корозії металу і дискредитації металочерепиці в очах споживача.

image006Фотографія 3. Приклад неприпустимого зберігання рулонів тонколистової гарячеоцинкованої сталі

Надання профілю майбутньої металочерепиці виконується на прокатних станах, які регулярно ставляться на профілактику і технічне обслуговування. Техобслуговування станків «Сталекс» проводиться для попередження спотворення геометрії листів металочерепиці, що, природньо, позначиться тільки під час монтажу. З «косим» листом якісно монтаж не зробити. Як правило «косі» листи не прилягають щільно один до одного (фото 2), доводиться додатково скріплювати їх саморізами, що призводить до перевитрати кріплення і деформації металочерепиці. Це підвищує ризик виникнення корозії, а також саме дані місця можуть стати причиною протікання даху.

2016-07-08 135550Фотографія 4. Нескладання металочерепиці

Після прокату листи металочерепиці, складені в пачку, по запиту покупця упаковуються або в картон, або в поліетилен. Це необхідно, щоб уникнути будь-якого можливого пошкодження при транспортуванні металочерепиці від виробника до споживача. Виконує упаковку спеціальна пакувальна машина представлена на фотографіях 5 а, б.

foto6Фотографія 5а. Обмотка металочерепиці на пакувальному верстаті

foto7Фотографія 5б. Металочерепиця на піддонах, підготовлена до вантаження

Далі за допомогою вантажопідйомних механізмів, якими обладнаний завод «Сталекс», вони переміщаються на склад готової продукції, для подальшої відправки замовникам.

На заводі ГК «Сталекс» є відділ контролю якості (ВКЯ), який, починаючи з поставки сировини на завод і закінчуючи відправкою металочерепиці споживачеві, контролює кожен етап виробництва. Це дозволяє завчасно виявляти проблемну сировину і виключати її з технологічного процесу (фото 6 а, б, в).

 MG 3112Фотографія 6а. Вимірювання товщини сталі

2016-07-08 135624Фотографія 6б. Вимірювання довжини прокатних листів

2016-07-08 135632Фотографія 6в. Фотофіксація відсутності дефектів та кількості аркушів

Якщо до споживача потрапляє металочерепиця якимось чином пошкоджена при транспортуванні, то клієнт при її прийманні має можливість подати рекламацію в «Сталекс», і вона буде замінена новою.

Вибираючи покрівельні матеріали від «Сталекс» Ви можете бути впевнені в якості виробництва!