fbpx

Ваш код клієнта: 274091

Кабинет дилера

Які матеріали ви хотіли б бачити на сайті "Сталекс"?

Докладні інструкції з вибору та монтажу покрівельних і фасадних матеріалів - 27 (10.1%)
Відеоінструкції з монтажу металочерепиці та профнастилу - 41 (15.4%)
Візуалізатор покрівлі (можливість підібрати колір та профіль металочерепиці під ваш будинок). - 50 (18.7%)
Сервіс розрахунку покрівельних матеріалів для даху за заданими розмірами. - 105 (39.3%)
Проекти об’єктів, швидкозведених будівель, спроектованих компанією. - 25 (9.4%)
Всього голосів - 267
The voting for this poll has ended on: вересня 3, 2016

Встановлення і монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкцій являє собою поетапну збірку металевого каркаса із застосуванням новітніх технологій і дотриманням чинних стандартів безпеки.

9-1

 

Монтаж металоконструкцій

Швидкий і надійний спосіб будівництва

Для України виготовлення і монтаж металоконструкцій є однією з основних галузей у будівництві, дозволяючи зводити цілі комплекси в максимально короткі терміни.

Фахівці компанії «Сталекс» мають великий досвід монтажу, гарантуючи незмінно високу якість і надійність виконаних робіт.

Процеси, що виконуються при монтажі металоконструкцій

Підготовчі роботи - один з найважливіших етапів монтажу конструкцій з металу. Сюди входить установка підмостей і тимчасових майданчиків, а також підбір підйомної техніки. Професіоналізм співробітників «Сталекс» дозволяє встановлювати конструкції будь-якої складності і розмірів.
Підготовка поверхні фундаменту для установки металоконструкцій включає вивірення і, при необхідності, підливання. Важливо дотримуватися максимальної точності, адже незначне відхилення поверхні фундаменту може спровокувати суттєве зміщення конструкції.
Компанія «Сталекс» здійснює транспортування металоконструкцій на об'єкти Києва своєю технікою і подальшу перевірку їх стану, адже виготовлення металоконструкцій має проходити з дотриманням всіх норм. Співробітниками компанії також проводиться контрольна збірка, для запобігання можливих нестиковок елементів конструкції.
При необхідності проводиться посилення металоконструкцій перед монтажем, подальше вивірення всієї споруди і забарвлення. «Сталекс» також пропонує протипожежне забарвлення металоконструкцій для профілактики температурних деформацій конструкції.

Типи металоконструкцій

Завдяки високому професіоналізму співробітників компанія «Сталекс» здійснює монтаж як невеликих споруд - сходів, площадок та огорож, так і великих промислових або торгових об'єктів.
Також фахівцями компанії проводяться роботи з монтажу колон, балок, фахверків, а також профлиста і сендвіч-панелей. Можлива установка швидкомонтованих конструкцій - модульних і каркасних будинків.

Чому варто звернутися в «Сталекс»?

  • Професіоналізм - власний відділ висококваліфікованих конструкторів.
  • Надійність - всі роботи виконуються з дотриманням норм технічної безпеки.
  • Досвід - професійні співробітники з багаторічним досвідом.
  • Своєчасність - роботи виконуються в максимально стислі терміни.