fbpx

Ваш код клієнта: 183303

Кабинет дилера

Які матеріали ви хотіли б бачити на сайті "Сталекс"?

Докладні інструкції з вибору та монтажу покрівельних і фасадних матеріалів - 27 (10.1%)
Відеоінструкції з монтажу металочерепиці та профнастилу - 41 (15.4%)
Візуалізатор покрівлі (можливість підібрати колір та профіль металочерепиці під ваш будинок). - 50 (18.7%)
Сервіс розрахунку покрівельних матеріалів для даху за заданими розмірами. - 105 (39.3%)
Проекти об’єктів, швидкозведених будівель, спроектованих компанією. - 25 (9.4%)
Всього голосів - 267
The voting for this poll has ended on: вересня 3, 2016

Фасадні роботи

Саме від якості фасадних поверхонь залежить презентабельність будівлі, його зовнішній вигляд, а також ступінь комфорту, яку будуть відчувати його мешканці. Адже фасад - це головна перепона, що захищає людей від примх погоди (вітру, дощу, холоду).

Фасадні роботи можна проводити незалежно від типу будівель, їх новизни та цільового призначення. У це поняття входить широкий спектр послуг:

  • ремонт фасаду і його утеплення;
  • герметизація швів і усунення тріщин;
  • ремонт вікон і балконів;
  • обштукатурювання і облицювання фасаду;
  • проведення гідрофобізаціонних робіт.

На сьогодні поширені два методи обробки фасадів - «мокрий» і «сухий». «Мокрий» метод полягає у використанні розчинів - грунтовки, штукатурки, а також клею для утеплювача. Переваги такого способу - невисока вартість і можливість застосовувати його для будівель зі складною архітектурою.
«Сухий» метод заснований на використанні готових оздоблювальних матеріалів - фасадних панелей, сайдингу або профільованих листів. Це дозволяє проводити косметичний ремонт будівель в максимально короткий термін.

11cm

 


Правильний вибір виконавця - гарантія якості
Від того, наскільки якісно виконані фасадні роботи, залежить термін служби всієї будівлі. Якщо вас цікавлять фасадні роботи в Києві, обов'язково зверніться в компанію «Сталекс».
Ми спеціалізуємося на роботах з улаштування та оздобленні фасадів будівлі і утепленні фасадів у столиці. Серед найбільш значущих переваг компанії «Сталекс» слід окремо виділити такі:
У компанії «Сталекс» є власний інженерний відділ і будівельний підрозділ, які можуть забезпечити ідеальну обробку фасадів будівлі будь-якого типу.
Компанія «Сталекс» надає двадцятирічну гарантію на всю свою продукцію та послуги (у разі, якщо вони були виконані будівельною командою нашої компанії).
Компанія «Сталекс» сама займається виробництвом фасадної продукції, яку згодом монтує - у нас є п'ятнадцять виробничих ліній, а великий стаж перебування на ринку дає компанії можливість обирати і використовувати на виробництві тільки найякіснішу імпортну сировину.
Так як «Сталекс» сам виробляє будматеріали, це дозволяє компанії тішити клієнтів справді низькими цінами.