fbpx

Ваш код клієнта: 385173

Кабинет дилера

Категорії

Як вибрати покрівельні матеріали?

Вибираючи покрівельні матеріали, багато хто задається питанням, на що звертати увагу в першу чергу - купувати дорогу зарубіжну черепицю або віддати перевагу більш бюджетним вітчизняним варіантам, наприклад, азбестовому шиферу, профлисту або фальцевій металочерепиці.

Насправді, універсального матеріалу для покрівлі немає. Весь сучасний асортимент має як свої переваги, так і недоліки. Просто потрібно керуватися розумінням, що матеріал повинен бути міцним, стійким до перепадів температур, палючим сонячним променям, вітру, вологи і корозії.

Фактори, що впливають на вибір покрівельних матеріалів

1. Навантаження. Є покрівельні матеріали легкі (види металочерепиці невеликої товщини, профлист, м'яка покрівля) і важчі (глиняна, полімерпіщана черепиця, шифер). Це потрібно враховувати при виборі, прораховуючи все навантаження як на покрівлю, так і на фундамент. Не варто забувати, що покрівля включає ще крокви, обрешітку, утеплювач.

2. Довговічність і вогнестійкість. При зведенні будинку краще подбати про більш дорогі, але якісних довговічні матеріали, що мають вогнетривкі якості. Для господарських будівель можна купити бюджетні покрівельні матеріали, наприклад, види профлиста.

3. Архітектура. Ряд покрівельних матеріалів мають свої вимоги до даху. Приміром, керамічна черепиця підходить тільки будівлі, де ухил покрівлі становить 30-35 градусів.

Види покрівельних матеріалів

Найпопулярнішими матеріалами для покрівлі є:

1. Види черепиці:
- керамічна;
- бітумна;
- цементно-піщана;
2. Види металочерепиці:
- товщина (0,45-0,7 мм);
- профіль (андулезія, монтеррей, модерн, каскад, джокер, банга, шанхай);
- покриття (поліестер, пурал, матовий поліестер, пластизол, PVDF).
3. Види профлиста:
- залежно від цільового призначення: Н, НС, С;
- товщина: 0,5-1,5 мм;
- форма хвилі (марка) .

На перший погляд, вибір покрівельного матеріалу може здатися дуже складним. Але досвідчені продавці-консультанти завжди допоможуть підібрати оптимальний варіант за якістю і бюджетом.